ÇİM ÇİT ÜRÜNLERİ
ÇİM ÇİT ÜRÜNLERİ

Çim Çit Ürünleri Hakkında Bilgiler

Ankara Çim çit uygulandığı alanda görüntü kirliliğine yol açmadığı gibi Görüntü Kalitesi Sağlar. Renk ve şekil itibariyle doğal bitkiye benzediği için dekoratif bir güzellik oluşmasına yardımcıdır. Bakım gerektirmez uzun yıllar kullanılan bu malzeme teknik ve görsellik açısından da fonksiyoneldir.
Ultraviyole ışınlarına karşı etkilenmez zarar görmez görüntü renk değiştirmez.
Yazın ve Kışın  doğal yeşil görüntüsünü değiştirmez.
İstenildiği zaman yıkama ve temizleme yapılabilir. 
Ateş ile tutuşmaz ve yanmaz.
Paslanmaz tel üzerine kullanılır.
PVC malzemeden üretilir.
Solma, bozulma ve dökülmeye dayanıklıdır.

Ankara Çim Tel Çit için fiyatlandırma yapılabilmesi ancak yapılması gereken alanın uzunluğu ve yüksekliği bilindiği taktirde mümkün olmaktadır. 
Yinede net fiyat almak istiyoriseniz lütfen talep formunu doldurmalısınız veya ekiplerimiz ile irtibata geçmelisiniz. Uzman ekiplerimiz size sadece en hızlı ve en doğru fiyatlandırmayı sunmakla kalmayacak, uzman bir bakış açısı ile en doğru önerilerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

Ucuz çim çit, Toptan çim çit, Yanmaz çim çit, Bahçe çim çit, Doğal çit duvar, Çim çit duvar, Rulo çit, Yapay çit, Çim duvar, Yapay çim çit duvar olarak bilinen bu ürünün imalatını yapmaktayız, Ürünün Stoklarımızda devamlı bulunması ve müşterilerimizin özel ebatlarda taleplerine uygun şekilde özel üretim yapmakla birlikte montaj uygulaması konusunda uzman ekiplerimiz ile size destek verdiğimizi bilmenizi isteriz.

Çim Çit Nedir Nerelerde Kullanılır
Çim Çit Nedir Nerelerde Kullanılır
Çim Çit Fiyatları
Çim Çit Fiyatları
Yapay Çim Çit Duvar
Yapay Çim Çit Duvar
Çim Çit Ürünleri Özellikleri
Yüksekliği
100 cm, 120 cm, 150 cm, 200 cm
Rulo Uzunluğu
10 mt
Rulo Çapı
40 cm
Yoğunluk
2.700 gr/m2
Galvaniz Tel
1,60×2:3,20 mm çift burgulu sıcak daldırma galvaniz
Suni Çim
UV katkılı PVC çim
Alev Almaz
B2 tip alev almaz malzeme
Ürün Resimleri
ÇİM ÇİT ÜRÜNLERİ ÇİM ÇİT ÜRÜNLERİ ÇİM ÇİT ÜRÜNLERİ ÇİM ÇİT ÜRÜNLERİ ÇİM ÇİT ÜRÜNLERİ ÇİM ÇİT ÜRÜNLERİ ÇİM ÇİT ÜRÜNLERİ ÇİM ÇİT ÜRÜNLERİ ÇİM ÇİT ÜRÜNLERİ

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021