ÇİM ÇİT NEDİR NERELERDE KULLANILIR
Çim Çit Nedir Nerelerde Kullanılır

Çim Çit Nedir Nerelerde Kullanılır Hakkında Bilgiler

Çim Çit Nerelerde Kullanılır?
Yazının başında da belirttiğimiz üzere çim çitlerle ilgili herhangi bir kullanım sınırlandırması söz konusu değildir. Bu kapsamda hayal edilebilecek her türlü alanda montaj işlemi uygulanabilir. Çim çit paneller; hem beton hem de toprak zeminlere yerleştirilebilir. Bu kapsamda toprak zeminlerde işlem zorluğu, beton zeminlere kıyasla bir tık daha fazladır. Çünkü tam anlamıyla düz olmayan zemin yapısını ilk olarak düz hale getirip, ardından uygulama ve beton işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir.

Her geçen gün dekoratif çim çit panellerin kullanım alanları daha fazla çeşitlenmektedir. Her geçen gün, çok daha farklı alanlarda çim çit panellerin kullanıldıklarını görmekteyiz. Çim çit paneller genel olarak; günümüzde en sık şekilde aşağıda yer alan alanlarda tercih edilmektedir:

Bina, site ve villa çevresi,
Okul çevresi,
Spor sahası çevresi,
Otel bahçe çevresi,
Arazi, bağ çevresi,
Kreş, oyun parkı çevresi
Çöp konternerı dekorasyonu
Yüzme havuzlarının etrafında,
Ev, işyeri veya toplu kullanım alanlarının balkonlarında,
Kafe ve restoranlarda,
Ve mahremiyet arzu edilen daha birçok yerde kullanılmaktadır.

Bu alanlarda hem görünüm açısından son derece modern ve dekoratif bir görüntü sunan çim çit paneller, hem de güvenlik sağladığı için özellikle 2021 yılında olduğumuz şu günlerde maksimum seviyede tercih oranına sahiptir.

Gördüğümüz gibi yapay çim çit panellerinin birçok faydası bulunmaktadır. Peki bu panellerde her türden çim kullanılabilir mi? Açıkçası bu pek mümkün değildir. Öncelikle doğal çim kullanımı mümkün olsa da, yukarıda belirttiğimiz gerekçeler nedeniyle çok mantıklı bir seçenek değildir. Ayrıca doğal çimi tel örgüye zamanla zarar da verebilir. Bu nedenlerle Ankara Panel Çit firması olarak, aynı zamanda tel örgü de üreten bir firma olduğumuzdan, doğal çimin panel çitlerde kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

Öte yandan, çim çit panel için kullanılacak suni çimlerin kalitesi ve üretim teknikleri diğer suni çimlerden farklıdır. Çünkü kullanım amacı ve gereklilikleri farklı olduğu için her çeşit suni çim panel çit sistemleri ile birlikte kullanılamaz. Ankara Panel Çit Şirketi olarak çim çit panellere en uygun suni çimleri araştırıyor ve üretiyoruz. Ürettiğimiz bu suni çim halıları da uygun yöntemlerle en kaliteli tel örgüler ile birleştirerek en iyi çim çit panelleri üretiyoruz.

Çim Çitlerin Avantajları Nelerdir?
Çim çit kullanımının bir çok avantajı bulunmaktadır. Üstün UV korumalı yapısı ile birlikte güneş ışınlarından etkilenmeyen ve zamanla rengi solmayan bir özelliğe sahiptir çim çitler. Bunun yanı sıra paslanmaz ve kötü hava koşullarına karşı da dayanıklıdır. Bu gibi özellikler çim çitlerin kullanım alanını her geçen gün genişletmektedir.

Bunun yanı sıra çim çitler;

Ekonomiktir.
Zamanla aşınmaz.
4 mevsim kullanıma uygundur.
Göz aralıkları çok küçüktür ve bu sayede yaşam alanlarınızın mahremiyeti korunur.
Farklı renklerde üretilebilir.
İç mekan peyzajı veya dış mekan peyzajı (bahçe peyzajı) gibi uygulamalarda kullanılabilir.
Uzun yıllar rengi solmadan kullanılabilir. Kullanım ömrü en az 10 yıldır.
Bahçeli bir eviniz var ise güvenlik problemini ortadan kaldırır.
Dışarıdan evinizin gözükmesini engeller.
Bakım maliyeti yoktur.
Temizliği çok kolaydır.
Toz tutmaz.

Gördüğünüz gibi çim çitlerin avantajlarını saymakla bitiremeyiz. Böylesine avantajlı ve kaliteli bir ürünü Ankara Panel Çit olarak sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Eğer dekoratif çim çit panel yaptıracak ve bu konuyla ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız; Ankara Panel Çit olarak tarafımıza sitemizin iletişim bölümünde yer alan kanallardan ulaşabilir, aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. Bu noktada müşteri temsilcilerimiz sizlere sonsuz destek verecektir.

Sipariş öncesinde de alana gelerek çevre analizi yapan saha ekibimiz, sizlerin planlarını ve isteklerini alarak uygulanabilecek en doğru metotları belirleyip, sizlere bununla ilgili bilgi vermektedir. Bu noktada da; aklınızda hiçbir şekilde soru işareti kalmayacaktır.

Çim çit panellerin kullanımı çok avantajlı olduklarından dolayı her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. En önemli avantajı, daha önce de ifade etmiş olduğumuz gibi, iki işlevi aynı anda yerine getirebilme kabiliyetidir; güvenlik ve peyzaj. Bu iki amacı da aynı anda yerine getirmesi çim çit panelleri kullanıcılar açısından çekici kılmaktadır. Böylece çim çit paneller hem faydalı hem de ekonomik açıdan verimli olabilmektedir.

Bunun dışında, çim çit paneller kolaylıkla kurulabilir ve sökülebilirler. Temizlenmeleri oldukça kolaydır. Ayrıca her türlü hava şartına, güneş ışığına ve UV etkilerine karşı son derece dayanıklıdır. Ayrıca yangın ve diğer çevresel etkilere karşı da dirençlidir.

Çim çit Ankara panellerin en önemli avantajlarından biri de ankara çim çit panellerin doğal güzelliğidir. Yeşil rengi doğayı çağrıştırır ve her geçen gün daha çok betonlaşan kentlerde insanların doğaya olan özlemini gidermek için çim çit paneller kullanılmaktadır. Bu panellerin avantajı da doğal çim ile kıyaslandığında ortaya çıkmaktadır. Herhangi bir duvar ya da çit sisteminde doğal çim de kullanabilirsiniz. Ancak bunun bakım zorluğu ve masraflarını göze alsanız bile yılın yalnızca belli dönemlerinde bu panelleri yeşil olarak görebilirsiniz.

Oysa çim çit panellerin herhangi bir bakım işlemi veya masrafı yoktur. Yalnızca kirlendiğinde temizlemeniz yeterli olacaktır. Böylece çok uzun yıllar ve yılın her zamanı bahçenizde doğal bir görünüm kazanmış olursunuz.

Ürün Resimleri
Çim Çit Nedir Nerelerde Kullanılır Çim Çit Nedir Nerelerde Kullanılır Çim Çit Nedir Nerelerde Kullanılır

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021