YAPAY ÇİM ÇİT DUVAR
Yapay Çim Çit Duvar

Yapay Çim Çit Duvar Hakkında Bilgiler

Çim Çit Duvar Nedir, Yapay Çim Duvar Nedir?

Çim çit, Yeni nesil ürünlerden biri olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır. Çim çitler genel olarak halı saha yaparken kullanılan, çim halıdan farklı bir yapıdadır. Bundan dolayı da yeni nesil çit olarak kabul edilir. Çim halıdan farklı olarak sadece belirli yüzeylerde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir.

Çim çit ürünlerinin kullanımı oldukça pratik olmakla beraber montajı da oldukça kolaydır. Montajının kolay olmasının yanı sıra sökülmesi ve farklı bir alana taşınması da oldukça pratik olmaktadır.

Çim çit paslanmaz, oksitlenmeyen veya galvanizli panel çit sistemlerinin özel bir PVC sentetik çim ile kaplanması veya birleştirilmesi neticesinde oluşur. Böylece yapı hem çok dayanıklı hem de sağlam hale gelir. Çim çit paneller yanmaya, solmaya veya daha farklı yıpranmalara karşı dayanıklıdır. Bir önemli özellikleri de kolaylıkla temizlenebilmeleridir. Fakat, temizlik işlemi için kimyasal malzemeler kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Çünkü petrol-bazlı bir ürün olan suni çim çit, farklı kimyasallarla temas ettiğinde zarar görebilir.


Kullanıldıkları yere göre çim çit panellerin kurulum yöntemleri ve kullanılan aksesuarları farklılık arz edebilir. Örneğin, duvar uygulamalarında metal direkler gerekli olmayabilir ancak daha farklı alanlarda metal direkler ve bağlantı elemanlarını kullanmanız gerekebilir. Fakat unutmamanız gereken en önemli husus, kullanılacak tüm malzemelerin en iyi kalite düzeyinde olmasıdır. Örnek vermek gerekirse fırında kurutma işlemi çim çit panelleri çok daha dayanıklı yapmaktadır.


Çim çit kullanımı, özellikle dekorasyon ve peyzaj alanında trendlerin değişmesiyle birlikte oldukça yüksek seviyelere ulaşmış durumda. Bu noktada başta özel yapılar olmak üzere; okul çevrelerinde, bina ve site çevrelerinde, spor alanlarının çevrelerinde; hemen hemen akla gelebilecek, çit kullanımını gerektiren her türlü alanda çim çit görmek mümkün olmuştur. Peki, sık sık karşı karşıya geldiğimiz çim çit nedir? Nerelerde Kullanılır? Sektörde uzun yıllardır yer alan firmamız Ankara panel çit , bu noktada sizlere detaylı bir şekilde açıklama yaparak, aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıracaktır. İşte çim çit ve hakkındaki tüm detaylar.

Çim çit yeni nesil ürünlerden biri olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır. Çim çitler genel olarak halı saha yaparken kullanılan çim halıdan farklı bir yapıdadır. Bundan dolayı da yeni nesil çit olarak kabul edilir. Çim çitler; çim halıdan farklı olarak sadece belirli yüzeylerde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Çim çit ürünlerinin kullanımı oldukça pratik olmakla beraber montajı da oldukça kolaydır. Montajının kolay olmasının yanı sıra sökülmesi ve farklı bir alana taşınması da oldukça pratik olmaktadır. Çim çit fiyatları bakımından da çim halıdan daha ekonomiktir.

Çim Çit Yapay Duvar Kullanım Alanları Nedir?

Çim çit genel olarak güneş ışıklarına karşı oldukça kuvvetli ve dayanıklı olan PVC’lerden üretilmiş olan yapılardır. Birçok işlemden geçer ve bu sayede de dayanıklılığını kazanır. Galvanizi yoğun tellerden üretilen bu çitler; yanmaz ya da diğer bir deyişle alev almamaktadır. Yalnızca güvenlik ve işlevsellik için değil; çirkin görüntüleri de engelleyen yapılardır. Yeşil kalan ve estetik açıdan şık duran bu ürünler her mevsim koşullarında kullanılabilir. Oldukça uzun ömürlü olmaları sayesinde bir defa satın alınan ve her yerde kullanılabilen yapılardır. Doğa dostu olmalarının yanı sıra montajı ve sökümü de oldukça kolaydır. Çim çit panelleri; çit yüzeylerinde kullanılmaktadır. Genel olarak kullanım alanları:

Duvar üzerine,
Balkonlarda,
Teraslarda,
Beton alanlarda,
Tel örgü yüzey bölümlerine,
Halı sahalarda kullanılmaktadır.
Bu kullanım alanları dışında da birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Tek kalınlığı bakımından da arzu edilen kalınlık ve ebatlarda üretim yapabilmekteyiz. Çit yükseklikleri bakımından da arzu edilen ve talep edilen doğrultuda üretim yapmaktayız. Bu özelliklere göre de çit için çim çit fiyatları belirlenmektedir.

Ürün Resimleri
Yapay Çim Çit Duvar Yapay Çim Çit Duvar Yapay Çim Çit Duvar Yapay Çim Çit Duvar Yapay Çim Çit Duvar Yapay Çim Çit Duvar

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021