HAKKIMIZDA

 

KADİR AÇIK  Tel Örme Çit Sistemleri önde gelen güvenlik çit sistemleri firmasıdır. Kendini Yeniliğe adamış müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşı hassas ve değerlerin sunulmasına tasarımlar üzerinde odaklanmış olmakla beraber karmaşık iş konularına yenilikçi çözümler getirmektedir.* En makul oranlarla yüksek kalitede çit sistemleri hizmeti verebilme Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, Yeni hedefimiz yaşadığınız mekanları daha güzel hale getirmek.

VİZYONUMUZ

Karşılamak temel hedefimizdir. Mekanlarınızı sizlerin istedigi şıklıkta esnetik bir hale getirmek, Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, Çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti, Kaliteliyi ucuz sizlere sunmak, Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmaktır. Müşteri Memnuniyeti Anlayışımız Mutlak Müşteri Memnuniyeti anlayışımız ışığında müşterilerimizin beğenerek aldıkları üründen kullanırken de memnun kalmaları bizim için çok önemlidir. Ürünlerimizde vaat ettiğimiz kalitenin ve özelliklerin garantörüyüzdür. Tüketici haklarını her şeyin üzerinde tutarız. Bizim için müşteriler daima haklıdır.

KADİR AÇIK  Tel Örme Çit Sistemleri  günümüz iş dünyasında hızla gelişen teknoloji ve rekabet ortamında kalite bilincini benimsemiştir. Projelendirme imalat, montaj, kalite, fiyat ve zamanında teslimat en büyük farkımızdır..

Firmamızın tüm mamülleri TSE standartındadır.Hızla büyüyen ve gelişen firmamız 2002 yılında ISO 9001 – 2000 KALİTE Belgesini alarak yoluna devam etmektedir. 

Günlük 2.200 m2 çimçit tel örgü imalat kapasitesi ve uzman personelimiz eşliğinde, gelen tüm talepleri karşılamaya hazırız.

Galvanizli ve PVC ( plastik kaplı ) kafes, fens, tel örgü, helezon, pano, panel çit, demir, boru, beton, dikenli,jiletli (telüstüvane) ) mamülerimizde istenilen her boy ve her ebatta imalatını yapmaktayız.

Ankarapanelcit.com Citbu.com üyesidir.

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021