ÇİM ÇİT FİYATLARI
Çim Çit Fiyatları

Çim Çit Fiyatları Hakkında Bilgiler

DEKORATİF ÇİM ÇİT fiyatlarını en uygun şekilde sizlere sunabilecek olan bizim firmamızdır. Ankara Tel Çit Fabrikasında Türkiye´nin en kaliteli suni çimden üretilen çitleri sizlere sunulmaktadır. Dilerseniz metre kare üzerinden fiyat alabilir dilersenizde top olarak fiyat alabilirsiniz. Hiç farketmeksizin, toptan fiyatına tüm ürünlerin perakende satışını yapmaktayız.

Özellikle çim çit alanında oldukça iddaalıyız. Genel olarak ülkemizde bahçe dekorasyonu alanında tercih edilen çim çitler, uygulanacak alana göre ve uygulama miktarına göre firma tarafından istenilen ebat, istenilen yükseklik ve uzunluklarda üretilebilmektedir. Fiyatlandırma seçenekleri de bu özelliklere göre değişecek olan çim çit ürünlerindeki talepleriniz için hemen web sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

Çim çit ürünleri bakım istemez, bakıma ekstra zaman harcamanız gerekmez. Yaptıracak olduğunuz alanlarda hem maliyet hemde bakım masraflarından sizi koruyacak olan bu ürünler genel olarak bahçe, villa, arazi ve diğer alanlarda kullanılan ürünlerdir.

Çim çitler yıkanabilir mi ?

Evet. Asidik olmayan temizlik ürünleri ile yıkanılarak tozlu ve kirlenmiş ürünler temizlenebilir.

Çim çitler ne kadar dayanır ?

Ürünler olağan şartlarda solma, bozulma ve dökülmeye dayanıklıdır.
Not : Satın almış olduğunuz ürünün kalite standartlarını sorunuz.

Çim çitler alev alırmı ?

Hayır. Ürünler alev almaz malzemeden yapılmıştır.
Not : Yüksek ve sürekli ısıda erime oluşur

Çim çitler nerelerde kullanılır ?

Çevre çitlerinde

Bölme olarak

Duvar kaplama

Doğa görünümü kazandırılmak istenen tüm mekanlarda

Çim çit nedir ?

Çim, çimen, doğal yeşillik şekilinde görünüm sağlamak amacıyla üretilmiş örgü teller üzerine dayanıklı plast hammaddeler eklenerek oluşturulmuş ürünlerdir.

Çim çit fiyatları nedir ?

Çim çitlerin üretiminde sıkılık oranları kullanılan tel ve plast miktarını değiştireceği için çim çit fiyatları değişiklik gösterebilir.

Çim çit nasıl üretilir ?

Örgü teller üzerine dayanıklı plast hammaddeler eklenerek oluşturulmuş ürünlerdir.

Dekoratif çim çit panel, çim çit olarak da bilinen günümüzde en çok tercih edilen çit çeşitlerinden biri haline gelmiştir. Aynı anda hem güvenlik hem de estetik algısına yönelik kullanıldıklarından dolayı çok fonksiyonel bir üründür. Aslında bu ürünler, suni çim ile birleştirilmiş bir tel örgü sistemidir.

Peki dekoratif çim çit panel için hangi türde çim kullanılır? Tüm çit çeşitleri çim çit paneller için uygun mudur? Bu yazımızda her gün popülaritesini daha fazla artıran çim çit paneller hakkında faydalı bilgiler vereceğiz. Bunu yapabilmek için de bu panellere biraz daha yakından bakmamız gerekecek.

Çim çit paneller son derece kullanışlı ve faydalıdır. Evet, belki de bir askeri tesisin güvenliğini sağlayamaz ama daha düşük seviyede güvenlik ihtiyaçları için gayet ideal bir üründür. Çim çit paneller genellikle villa, bahçe veya siteler gibi yerlerde kullanılmaktadırlar. Çim çit haricinde duvar çimi ya da dikey çim gibi isimlerle de anılmaktadır.

Çim çit panellerin kurulumu oldukça basittir. Ayrıca kolaylıkla sökülerek yeniden başka bir yerde tekrar kurulabilirler. Böylece hem güvenliği hem de peyzajı kolaylıkla sağlamış olursunuz.

Çim Çit Nedir? Sorusu, özellikle çit sistemleri üzerinde araştırma yapan bireyler tarafından oldukça sık bir şekilde sorulmaktadır. Çim çit kısaca tel örgü üzerine kaplanan, doğal çim görünümde olan fakat suni çim kullanılan bir kaplama ürünü olarak nitelendirilebilir. Çim çitler için standart renk yeşildir. Fakat uygulanan peyzaj rengine göre kahverengi, gri, sarı, kırmızı ve akla gelebilecek tüm renkler kullanılabilir. Eğer ek bir boyama istenmiyorsa; yeşil olarak uygulanacaktır. Doğallık amacıyla yapılıyorsa yeşil kullanılması oldukça önemlidir. Çünkü doğal çim görünümünü tek sağlayan renk yeşildir.

Günümüzde çit sistemleri oldukça geniş bir yelpazede ele alınsa da; sabitleşmiş sistemler, panel çitler, beton direkli çitler, boru direkli çitler olarak sıralanıyor. Bunların yanına özellikle son yıllarda popülaritesinin artmasıyla birlikte bir de çim çitler eklenmiş durumda. Diğer çit sistemlerine göre güvenlik açısından pek farkı olduğunu söylemek gereksiz olacaktır. Çünkü çim çit sistemleri, panel çit sistemlerin çimle kaplanmış halidir. Dolayısıyla güvenlik noktasında aynı değerlere sahiptir. Hatta çim görünümünde olup kamufle halde göründüğünden dolayı bir tık daha yüksektir desek bile mantıklı olacaktır.

Çim çitlere de, diğer çit sistemlerinde olduğu gibi gerek jiletli tel, gerek örgü tel sistemleri yerleştirilebilir. Kamera montajı kusursuz bir şekilde yapılabilir. Bunun için destek direkleri, ana merkez konumundadır.

Ürün Resimleri
Çim Çit Fiyatları Çim Çit Fiyatları Çim Çit Fiyatları Çim Çit Fiyatları Çim Çit Fiyatları Çim Çit Fiyatları

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021