YENİMAHALLE BETON DİREKLİ TEL ÇİT ÖRGÜ
Beton Direkli Tel Çit Örgü

Beton Direkli Tel Çit Örgü Hakkında Bilgiler

BETON DİREKLİ TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ 

Beton direkli tel örgü sistemi genel olarak arsa sınırları etrafı, şantiye etrafları park ve bahçelerde ve spor sahaları etrafında kullanılan beton direkli çit sistemidir. Uygulaması genel olarak toprak zemin üzerinde uygulamaları yapılmaktadır.

BETON DİREKLİ TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ KULLANIM AMACI NEDİR?

Sektörde ve piyasada en çok üretilen, kullanılan kafes tipi örgülü tel olarak bilinen ve tercih edilen beton direkli tel çit sistemidir.

Hizmet anlamında en hızlı bir şekilde ulaşılan ve montaj ekiplerimiz tarafından uygulaması hızlı bir şekilde yapılan dayanıklı beton direkli tel çit sistemlerindendir.

İklim şartlarında yağmur, güneş uv ışınlarına karşı uzun ömürlü ve kullanışlı kaliteli beton direkli tel çit sistemidir.

BETON DİREKLİ TEL ÖRGÜ SİSTEMİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Yükseklik seçenekleri: beton direkli tel çit sisteminin çeşitli yükseklik ölçüleri; 150 cm 200 cm ve 300 cm olarak üretimi yapılmaktadır
Genişlik seçenekleri: beton direkli sisteminin genişlik ölçüsü rulolar halinde üretimi yapılmaktadır. Rulo uzunlukları 10 mt ve 20 mt olarak üretilmektedir.
Göz aralığı seçenekleri: beton direkli tel çit sisteminin göz aralığı (3cm x 3 cm), (4cm x 4 cm), (5cm x 5 cm), (6cm x 6 cm), (7cm x 7cm), olarak üretilmektedir.
Tel kalınlığı seçenekleri: beton direkli tel çit sisteminin tel kalınlığı 2,00 mm, 2,30 mm, 2,50 mm, 3,00 mm ve 3,50 mm sıcak daldırma galvaniz tel ile üretilmektedir.
Beton direk seçenekleri : beton direkli tel çit sisteminin beton direk  seçenekleri 200 cm düz beton direk – 250 cm düz beton  direk – 250 cm eğri boyunlu beton direk – 280 cm eğri boyunlu beton direk – 300 cm eğri boyunlu beton direk olarak kullanılır.
Aksesuar seçenekleri : beton direkli  tel  çit sisteminin montaj esnasında  2,00 mm sıcak daldırma galvaniz bağlama teli – (2,50 mm , 3,00 mm veya 4,00 mm) sıcak daldırma galvaniz gergi teli montajı yapılır.
Renk seçenekleri : beton direkli  tel çit sisteminin standart üretim sıcak daldırma galvaniz veya üzeri pvc kaplı  rall 6005 yeşil olmaktadır.


BETON DİREKLİ TEL ÖRGÜ SİSTEMİ FİYATLARI VE MALİYETLERİ

Beton direkli tel çit sisteminin fiyatları ve maliyetleri ürün özelliği ve montajı yapılacak alanın uygulama şekline göre değişkenlik göstermektedir. Beton direkli tel çit sisteminin fiyatlarını güncel halini profesyonel ekibimizle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

BETON DİREKLİ TEL ÖRGÜ SİSTEMİNİN UYGULAMA YERLERİ

Beton direkli tel çit sistemlerinin kullanım alanlarından kısaca bahsedersek park ve bahçeler , şantiye çevresi , site çevresi , bina çevresi , lojman çevresi vb. Birçok alanda kullanılmaktadır.

Ürün Resimleri
Beton Direkli Tel Çit Örgü Beton Direkli Tel Çit Örgü Beton Direkli Tel Çit Örgü

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021