KEÇİÖREN PANEL ÇİT FİYATLARI
PANEL ÇİT FİYATLARI

Panel Çit Fiyatları Hakkında Bilgiler

Panel çit bir yeri korumak, güvenliği sağlamak amaçlı yaptırılan bir düzenektir. Sokağa çıktığımızda genellikle lüks evlerin bahçesinin çevresinde ya da okul, askeriye gibi alanların dışında panel çitleri görebiliriz. Bu çit çeşidi toprağın üzerine beton dökülerek montajlama ile yapılır. Çit panellerin montajı direğe plastik kelepçe, plastik klips, metal klips ve çelik kelepçe ile yapılır. Toprak olmayan zeminlerde ise direkt beton zemine montajlama yapılmaktadır. Çift direkleri boru profil ya da kare profil olarak yapılabilir.

Sıklıkla yeşil renkte olur. Bunun nedeni de doğa ile bütünleşme amacı güdülmesidir. Estetik bir tasarıma sahip olduğu için de tercih edilir. Kaliteli panel çit bulmak zordur. Çünkü bu çitlerin her türlü elverişsiz duruma uygun sağlamlıkta olması gerekir. Şiddetli yağmur gibi bir doğa olayından etkilenmemelidir. Bir hırsızın alana girmesinde hırsızın çitleri kolayca sökemiyor olması gerekir. Bu nedenle sağlam ve kaliteli panel çit kullanımı şarttır.

Panel Çit Kullanım Alanları

Birçok çit türünün aksine panel çitler görsel olarak da göze hitap eden bir görüntü sağlar. Bahçe girişlerinde güzel bir görüntü oluşur. Böylece gözü yormaz. Ağaç ve çimlerle benzer renklerde olduğundan estetik bir görsellik olur.

Panel fiyatları metrekareye göre hesaplanır. Yeşil renk istemeyen kişiler için farklı renklerde uygulamalar da yapılmaktadır. Siyah, mavi ve diğer tüm renklerde talebe bağlı çalışmalar yapmak mümkündür. Belirli santimdeki aralıklarda ve belirli kalınlıklarda panel çit uygulamaları yapılabilir.

Panel Çit Fiyatları Özellikleri
(H) Yükseklik
50 cm 75 cm 100 cm 120 cm 150 cm 200 cm
Tel Kalınlığı
4,5 mm 5 mm
Uzunluk
250 cm ( istediğiniz uzunlukta yapılır )
Direkler Kutu Profil
50X50 1,5 mm 2 mm
Bağlantı elemanları
Çelik dübel, Çelik klips, Vida, Profil Kapağı
Renk
Yeşil Ral kodu 5005 ( istediğiniz renkte yapılır )
Beton ve Toprak Zemin
Hem beton zemine hemde Toprak Zemine uygulama yapılır
Ürün Resimleri
PANEL ÇİT FİYATLARI PANEL ÇİT FİYATLARI PANEL ÇİT FİYATLARI PANEL ÇİT FİYATLARI

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021