KEÇİÖREN HALI SAHA UYGULAMASI
Halı Saha Uygulaması

Halı Saha Uygulaması Hakkında Bilgiler

HALI SAHA UYGULAMASI VE HALISI SAHA İÇİN GEREKENLER

Ankara veya diğer illerde Halı saha yapımı konusunda uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanan ön hazırlık listesine uygun bir ön keşif yaparak halısaha yapımında gerekenlerin tesbit edilerek bir teklif hazırlanmasıdır. Ankara halı saha fiyatları müşteriye sunularak yapımı için gereken bilgileri aldıktan sonra hemen tel ve boru direk imalatını yapmaktayız işte yapılması gereken sırası ile 9 konu başlığımız aşagıdaki gibidir.

 1.      HATIL KAZISI YAPILMASI:

Makine yardımı ile 50×30 hatıl kazısı yapılır. Çıkan topraklar sahadan uzaklaștırılır.

2.      BETONARME HATIL YAPILMASI:

Kalıplar hazırlanır 20 cm toprak altında kalacak șekilde 50×30 hazır betonlar kalıplara dökülerek betonarme hatıl yapılır. Hatıl betonu atıldıktan sonra olușan havuzun içerisine 20cm yüksekliğinde 2 ve 1 numara çakıl ile doldurularak sıkıștırılır

3.      DEMİR BORU VE TEL ÇİT İȘLERİ

3,00 m ara ile çevre hatıl betonun içinde 89’lık ankrajlar bırakılır. İçlerine 76×3 mm çapında borular dikme olarak kaynatılır. Daha sonra 60 x 2,5 mm çapında 3 sıra halinde alttan, ortadan ve üstten olmak üzere kayıtlar atılır. Hazırlanan konstrüksiyona 6,00m yüksekliğinde 50×50 göz aralıklı 3,5mm PVC kaplamalı örgü teli, örgü telinin esnemesini önlemek için 3 sıra çelik halat çekilerek montaj ișlemi tamamlanır.

4.      MICIR SERİLMESİ VE SIKIȘTIRILMASI:

Hatıl betonu tamamlandıktan sonra mıcır, iki așamalıolarak makine ile serpiștirilip silindir ile sıkıștırılır,ikinci sıkıștırma tamamlandıktan sonra halıuygulaması yapılacak șekle getirilir.

5.       AYDINLATMA DİREĞİ YAPILMASI

50cm Yüksekliğinde hazırlanan kalıp içine Aydınlatma direği dikimi için gerekli olan ankraj borusutemel içine yerleștirilir ve sabitlenir. Daha sonra hazırbetonu kalıp içine dökülerek aydınlatma direği temeli olușturulur.

6.     AYDINLATMA İÇİN ELEKTRİK TESİSATI YAPILMASI

Oyun alanına yeterince ıșık sağlamak için aydınlatma direğine en az 3’er adet gelecek șekilde (gerek görülürse bu sayı arttırılabilir ) aydınlatma kapasitesine sahip projektör montajı yapılır. Aydınlatma sisteminin kablolama ișlemleri ile topraklama ișlemleri yapılıp aydınlatma panosuna bağlantıları sağlanır. TSE standartlarına uygun olan tüm malzemelerin montajı tamamlanıp sistem çalıșır hale getirilir. Sistemin çalıșır hale gelmesi için gerekli olan enerji mevcut bir hattan kablolar vasıtasıyla elde edilir. Mevcut șartlar içinde kablolama ișlemi yeraltından gerçekleștirilir.

7.    ÜST KAPATMA AĞININ ÇEKİLMESİ:

15X15 göz aralığında İTHAL parușut ipinden yapılmaktadır.

8. BRANDA İLE KONSTRÜKSİYONUN KAPLANMASI

1.100Dteks, PVC özel laklı, sıcak soğuk hava dirençli,650 gr/m2 ağırlığında, 2 yıl ișçilik garantili, 5 mm bağlama urganı ve emniyet kemeri sahanın kenarına köprülü sistem ile kaplanır.

9. ENERJİ HATTI ÇEKİLMESİ

Sistemin çalıșır hale gelmesi için gerekli olan enerji mevcut bir hattan kablolar vasıtasıyla elde edilir. Mevcut șartlar içinde kablolama ișlemi yeraltından gerçekleștirilir.

Ürün Resimleri
Halı Saha Uygulaması Halı Saha Uygulaması Halı Saha Uygulaması Halı Saha Uygulaması Halı Saha Uygulaması Halı Saha Uygulaması Halı Saha Uygulaması Halı Saha Uygulaması Halı Saha Uygulaması

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021