HELEZON JİLETLİ TEL
Helezon Jiletli Tel

Helezon Jiletli Tel Hakkında Bilgiler

Helezon Jiletli Telin Teknik Özellikleri

Helezon jiletli telin teknik özelliklerini merak ediyorsanız biraz bundan bahsedelim. Helezon jiletli tel çit imalatında kullanılan malzemenin türüne göre ve boyutlarına göre sınıflandırılabilir. İmalatında kullanılan malzemeye göre çeşitleri galvaniz kaplama ile yapılanlar, 304 kalite paslanmaz çelik, 430 kalite paslanmaz çelik ile yapılanlar şeklinde sınıflandırılabilir. Yüksekliğine göre ise 45 cm, 60 cm, 70 cm, 90 cm yüksekliğindeki helezon jiletli tel olarak sınıflandırılabilir. Tabi bu telin yüksekliği müşterinin isteğine göre değişebilir. Yüksekliğin artmasıyla doğru orantılı olarak caydırıcılık da artmaktadır. Çünkü tel yüksekliği ne kadar fazla ise insanlar üzerinde yarattığı üzerinden geçemeyeceğine dair etki de o kadar fazla olmaktadır.

Helezon Jiletli Tel Uygulaması ve İmalatı

İmalatında kullanılan malzeme ise telin ömrünün uzunluğunda belirleyici bir faktördür. Malzemenin kaliteli olması telin ömrünün uzun olmasını sağlamaktadır. Ayrıca jiletlerin keskinliğinin devam etmesi de kullanılan malzemeyle alakalıdır. Üretim için TSE 8745 ve BTO-10 gibi belirli standartlar vardır. Tellerin üretimleri bu standartlara göre yapılmalıdır. Mesela telin kopma mukavemeti bu standartlarda belirtilen değerle aynı olmalıdır. Helezon jiletli tel fiyatları ise kullanılan malzemenin kalitesine ve kullanılacak tel uzunluğuna göre belirlenmektedir. Helezon jiletli tel uygulama şekli ise mevcut çit üzerine veya doğrudan zemine montajlanarak yapılır.

Helezon Jiletli Tel Özellikleri
Yükseklik
Ø45cm - Ø60cm - Ø90cm
Çekirdek Tel
Ø2,5mm - 120 gr/m2
Kopma Mukavemeti
1600 N/m2
Jilet Saç Kalınlığı
0,50 mm
Kaplama
Galvaniz veya 304 Kalite Paslanmaz
Paketleme
7-20 Kg
Ürün Resimleri
Helezon Jiletli Tel Helezon Jiletli Tel Helezon Jiletli Tel Helezon Jiletli Tel Helezon Jiletli Tel Helezon Jiletli Tel

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021