DÜZ HAT JİLETLİ TEL
Düz Hat Jiletli Tel

Düz Hat Jiletli Tel Hakkında Bilgiler

Düz hatlı jiletli tel istenilen uzunlukta, kalınlıkta ve keskinlikte yapılabilirler. Jiletlerin arasındaki boşluğun belli bir hesaba göre yapılması büyük önem arz eder. Aksi takdirde telin şeklinde bozulmalar, oksitlenmeler görülür.
Geçmişten günümüze kadar etkili güvenlik önlemlerinden biri sayılan jiletli tel çit, istenmeyen dış etkilere karşı güçlü bariyerler oluşturmaktadır. Düz hatlı jiletli tel, jiletliolmasınedeniyleetrafına korku vermektedir. Korumak istediğiniz alanın çevresinde kullandığınız bu teller, alana giriş çıkışları sınırlar ve kötü niyetli insanlar için caydırıcı nitelikte bir rol sergiler. Düz hatlı jiletli tel herhangi istenmeyen birmüdahaledekişideciddihasar oluşturabilir. Bu yüzdengüvenlik denildiğinde akla gelen ilk seçeneklerden biridir.

Düz Hatlı Jiletli Telin Özellikleri

Düz hatlı jiletli tel her türlü zorlu koşula dayanıklıdır. Çabuk aşınmaz, kırılmaz ve paslanmaz. Görüntüsü ince ve demir tellerin üzerinde bulunan jiletli bir tel ağ şeklindedir. Bu telin diğer tellerden önemli farklılığı ise estetik olması ve kullanılan boyanın fırın boyası olmasıdır. Estetik olması sebebiyle villaların çevresinde de sık tercih edilen bir güvenlik ağıdır. Yapısı incedir ve birkaç sıra şeklinde de dizilebilirler. Düz hatlı jiletli tellerin bir diğer farklı özelliği deklipssiz olmasıdır. Bu tele daha güncel vemodernbir görüntü katar. Klipssiz tasarlanmış bu tel makine tarafından üretilmektedir.

Kullanım Alanları

Düz hatlı jiletli telin modern ve estetik yapısından ötürü genellikle tercih edenler villa ve özel mülk sahibi kişilerdir. Bunun yanı sıra bahçe çiti ve çevresi, sanayibölgesi, arsaçevresi, yol kenarları ve iş merkezleri içindealınangüvenlik tedbirlerinden biridir. Düz hatlı jiletli tel kullanılacağı bölgeye göre istenilen ölçülerde yapılabilmektedir.

Düz Hat Jiletli Tel Özellikleri
Çekirdek Tel
Ø2,5mm - 120gr/m2
Kopma Mukavemeti
1600 N/m2
Jilet Saç Kalınlığı
0,50mm
Kaplama
Galvaniz veya 304 Kalite Paslanmaz
Paketleme
100-110 mt
Ürün Resimleri
Düz Hat Jiletli Tel Düz Hat Jiletli Tel Düz Hat Jiletli Tel

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021