ÇUBUK PROFİL PANEL ÇİT DİREKLERİ
Profil panel çit direkleri

Profil Panel çit Direkleri Hakkında Bilgiler

Panel çit direkleri genellikle Profil ile yapılmaktadır ve çokta bu ürünle birbirine yakışmaktadır adeta ikisi takım gibidir, Panel çit seçimlerinin çoğunda profil direk kullanılmaktadır sizlerde bu ürünlerin kullanımı için tercih edebilirsiniz ve içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Profil direklerin ölçüleri ve kullanımı hakkında sizlere kısaca bilgi sunacağım? profil direk satın alırken dikkat etmeniz gerekn önemlisi direğin galvanizli olup olmamasıdır galvanizli direklerin ömdür cok uzundur ve boyası kesinlikle çok uzun yıllar rengini korur ve kesinlikle pas göremessiniz ancak galvanizsiz alınan profil direkler kesinlikle ilk yağmur yagdıgında veya ilk su ile temasında çok gün gecmeden kısa süre içerisinde paslanacağına emin olabilirsiniz.

Panel Çit Montaj Bilgileri

Panel Çit beton zemin üzerine 10*85 gömlekli çelik dübel ile monte edilebildiği gibi, Toprak zemin üzerinde açılan çukurlara panel tel den daha uzun olan direklerin betonlanması ile de monte edilebilir.

Panel Çit Kullanım Alanları

Panel Çit bahçe kenarları çevirme, arsa çevirme, tarla çevirme, arazi çevirme, park kenarı çevirme, villa, okul, hastane, gümrük alanı, orman kenarı, yol kenarı ve sahip olunan mülkün çevre güvenliği ve dekorasyonu amacı ile kullanılır.

Neden Panel Çit Profil Direkleri

Estetik dizayn

Şık tasarım

Ergonomik yapı

Uygun fiyat avantajı

Kalite 

Dayanıklılık

Uzun ömürlü

Kolay montaj

Profil Panel çit Direkleri Özellikleri
PROFİL DİREK EBATLARI
50X50 1.5mm 2mm 2.5mm 60x60 özel istek yapılır
GALVANİZLİMİ?
EVET
ÖLÇÜLERİ
50cm, 75cm, 100cm, 120cm, 150cm, 200cm özel ölçü yapılabilir
TOPRAK ZEMİN
EVET Ankarajlı yapılmaktadır.
Ürün Resimleri
Profil panel çit direkleri Profil panel çit direkleri Profil panel çit direkleri Profil panel çit direkleri Profil panel çit direkleri Profil panel çit direkleri Profil panel çit direkleri Profil panel çit direkleri Profil panel çit direkleri

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021