ÇUBUK HASIR TEL SİSTEMLERİ
HASIR TEL SİSTEMLERİ

Hasır Tel Sistemleri Hakkında Bilgiler

Hasır tel, Punta kaynak tekniği ile üretilen, çevre düzenlemelerinde, güvenlik ve koruma amaçlı kullanılan, genellikle duvar üzerine uygulaması yapılan ekonomik bir üründür. Galvanizli ve ham olmak üzere 2 grupta üretilen hasır tel her türlü tel çapında (2mm'den 8mm'ye kadar) tüm ölçülerde üretimi yapılmaktadır. Panel tel ve çit teline göre oldukça mukavemetli ve dayanıklı olan hasır tel uygulama alanları ile de oldukça geniştir.

Hasır tel, özellikle kafes üretiminde kullanılır. Kafes üretimi dışında ise genel olarak dekorasyonlar için kullanılan ter türüdür. Hasır telin diğer tellere göre avantajı, daha uzun ömürlü oluşu, yani daha dayanıklı oluşudur. Hasır Tel Ankara, Ankara ve çevresinde kafes ya da dekorasyon amacı ile hasır tel ihtiyacınız varsa, firmamızı seçerek doğru yerde olduğunuzu unutmayınız.Hasır tel ismi her ne kadar hasır olsa da renk olarak demir ya da çeliği anımsatmaktadır.

Hasır Tel en çok tavuk, kuş gibi hayvan kafeslerinde kullanılmaktadır. Kafes olarak üretilen hasır tel kafesler, en çok hayvanlar için kullanılmaktadır. Hasır tel ayrıca Basketbol ya da tenis sahalarında da kullanılabilir. Hepinizin evinde olan, madeni mutfak malzemelerinde de hasır tel oldukça kullanılmaktadır. Süpermarket ve depoların rafları çoğunlukla hasır telden yapılmaktadır. Hasır telin kullanım alanları bunlarla da sınırlı değil. Fabrikaların içerisinde yer alan küçük taşıyıcılarda, konteynar imalatında reklam standlarında, kaba eleklerde, sehpa için dar çelik hasırlarda, elektrik kablo kanallarında kullanılmaktadır. Ayrıca bahçelerde çit ve korkuluk olarak da hasır tel imal edilmektedir.

Kullanım alanı bu kadar geniş olan hasır tellere, kullanım oranına göre ihtiyaçta da o denli fazladır. Hasır tel imalatı yapan firma da her geçen gün artmaktadır. Fakat, Ankara ve çevresinde hasır tele ihtiyaç duyduğunuzda, Hasır Tel Ankara için firmamız en kaliteli malzemelerle ve müşteri odaklı yaklaşımlarıyla sizlerle.

Hasır Tel Sistemleri Özellikleri
Ebat
100x200-120x240-150x200-150x250 cm
Göz Aralığı
20x20mm - 25x25mm - 30x30mm - 50x50mm ve özel ebatlarda imalat
Tel Çapı
2,50mm- 3,00mm - 3,80mm - 4,00mm - 5,00mm
Kaplama
Ham Siyah ve Galvaniz Kaplama

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021