BEYPAZARI JİLETLİ TEL SİSTEMLERİ
JİLETLİ TEL SİSTEMLERİ

Jiletli Tel Sistemleri Hakkında Bilgiler

Paslanmaz Helezon Jiletli Tel

Helezon jiletli teller çevre güvenlik önlemleri için kullanılan ideal malzemelerden biridir. Helezon jiletli tel ise jiletli tellerin bir çeşidi olarak üretilmiştir. Bizler doğamız gereği kendimizi dışarıdan gelecek olumsuz etkilere karşı koruma içgüdüsüne sahibiz. Sürekli olarak korunaklı, başımıza herhangi bir kötü olay gelmeyecek yerlerde bulunmak bulunduğumuz yerler korunaklı değilse de güvenlik önlemleri alarak buraları korunaklı hale getirmek isteriz. İnsanoğlunun huzurlu bir ortamda bulunma isteği sonucunda birer güvenlik malzemesi olarak jiletli teller icat edilmiştir.

Jiletli Tel sayesinde yüksek güvenlik önlemleri ile korunması gereken yerler korunaklı hale getirilir. Jiletli teller, bu alanlara giriş çıkışın bu teller üzerinden gerçekleşememesi için kullanılan malzemelerdir. Helezon jiletli tel ile bahsettiğimiz yüksek güvenlik gerektiren alanlardan olan ülke sınırları, kara yolları, hava limanları, cezaevleri, endüstriyel üretim alanları, depolar, enerji üretim tesisleri, kişisel yaşam alanları ( siteler, villalar vb.) gibi alanlar koruma altına alınır. Bu tür çevre koruma yöntemlerinin olası bir hırsızlık olayına, bir saldırıya (silahlı saldırı veya terör saldırısı) karşı ya da giriş çıkışın kontrol altında tutulması gereken hava limanı, sınırlar, cezaevleri gibi yerler için oldukça faydalı ve yaygın bir kullanımı söz konusudur.

Helezon Jiletli Tel Çit Kullanıldığı Alanlar ve Teknik Şartnamesi

Helezon jiletli tel adından da anlaşılacağı gibi bir jiletli tel çeşidi olup kullanım alanları da güvenle korunmak istenilen her yer olabilir. Ama özellikle çok yaygın olarak kullanıldığı alanlar kafanıza takılan sorulardan biri olabilir. Bu nedenle dilerseniz en yaygın kullanıldığı alanları sıralayalım. Yüksek güvenlik önlemlerinin alınmasını gerektiren yerlerin başında cezaevleri, kolluk kuvvetlerinin bulunduğu alanlar, ülke sınırları, limanlar, hava limanları, fabrikalar, sanayi bölgeleri, enerji üretim tesisleri, okullar sayılabilir. Tabi buna ek olarak bizlerin yaşadığı alanların da yüksek güvenlik önlemleriyle korunmasını isteyebiliriz bu nedenle siteler, villalar, parklar, bahçeler, bahçeli müstakil evler de helezon jiletli tellerin kullanılabileceği alanlar olabilir.

Panel Çit Helezon Jiletli Telin Faydaları Nelerdir?

Güvenlik bizim için olmazsa olmaz bir kavramdır. Korunaklı bir alanda yaşamak hepimizi mutlu eder. Kendimizi güvende hissettiğimiz yerler yaşam standardımızı yükselterek hayattan zevk almamızı sağlar. Yani sözün özü güvenlik basite alınacak bir kavram değildir. Helezon jiletli tel bizleri dış etkilerden koruyarak oluşabilecek bir tehlikeye karşı caydırıcı özellik taşır. Çünkü üzerindeki küçük jiletler sebebiyle kendisini aşmak isteyenlere ciddi hasarlar verebilir.

Düzlemsel Jiletli Tel
Düzlemsel Jiletli Tel
Helezon Jiletli Tel
Helezon Jiletli Tel
Düz Hat Jiletli Tel
Düz Hat Jiletli Tel
Jiletli Tel Sistemleri Özellikleri
Yükseklik
Ø45cm - Ø60cm - Ø90cm
Çekirdek Tel
Ø2,5mm - 120 gr/m2
Kopma Mukavemeti
1600 N/m2
Jilet Saç Kalınlığı
0,50 mm
Kaplama
Galvaniz veya 304 Kalite Paslanmaz
Ürün Resimleri
JİLETLİ TEL SİSTEMLERİ JİLETLİ TEL SİSTEMLERİ JİLETLİ TEL SİSTEMLERİ JİLETLİ TEL SİSTEMLERİ JİLETLİ TEL SİSTEMLERİ JİLETLİ TEL SİSTEMLERİ JİLETLİ TEL SİSTEMLERİ JİLETLİ TEL SİSTEMLERİ JİLETLİ TEL SİSTEMLERİ JİLETLİ TEL SİSTEMLERİ

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021