BEYPAZARI BORU DİREK ÇEŞİTLERİ
Boru Direk çeşitleri

Boru Direk çeşitleri Hakkında Bilgiler

BORU DİREK ÇEŞİTLERİ

Direkler, fazla ağırlıkları bile taşıyabilecek sağlamlıkta ve kalınlıkta yapılmakla birlikte,  demir maddeden yapılmaktadırlar. Demir direkler,  ağaç direklere göre daha uzun ömürlüdürler. Ağaç direkler, ucuzluk bakımından ve taşıma bakımından kolaylık sağlasa da yıldırım düştüğünde yanabilirler. Bunların yanı sıra betondan yapılmış direkleri de ülkemizde kullanımı bakımından sıklıkla görmek mümkündür. Beton direkler; demir direklere göre, içerisinde bulunan demir malzemeden daha fazla tasarruf sağlamaktadırlar. Beton direkler, çok fazla bakım istemezler; her amaç için uygun olmakla birlikte demir tasarrufu sağlarlar.

Demir Boru Direk Çeşitleri Nelerdir?

Direkler kullanım alanlarına göre çok fazla sayıda çeşitlilik göstermektedir.

Direkler, kullanım alanlarına göre 8 farklı çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Kullanım alanlarına göre direk çeşitleri şunlardır:

1.) Geçit direkleri

2.) Tevzi direkler

3.) Branşman direkler

4.) Nihayet direkler

5.) Durdurucu direkler

6.) Köşede durdurucu direkler

7.) Taşıyıcı direkler

8.) Köşede taşıyıcı

Boru Direkler kullanım alanlarının yanı sıra gerilim seviyelerine göre de farklılık göstermektedir. Gerilim alanlarına göre; çok yüksek gerilimde kullanılan direkler ile karşılaşırız. Yüksek gerilimde kullanılan, orta gerilimde kullanılan ve düşük gerilimde kullanılan direkler görmek de mümkündür.

Müşterilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı, güler yüzlü ve etkili iletişim kurmak,

İşbirliği ve takım ruhu ile çalışmak, Çalışanlarımıza önem ve değer vermek,

Uzman, nitelikli personel istihdam edip, çalışanları sürekli eğiterek geliştirmek,

Doğaya saygılı ve çevresini koruyan bir kurum olmak,

Servis sektöründe dürüst ve güvenilir bir kurum olarak gelişmek,

Zamanı ve kaynakları verimli ve etkili kullanarak hizmet üretmek,

Teknolojinin getirdiği yeniliklere uyum sağlayarak  uzmanlık alanlarımızı genişletip müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda bilgi ve hizmet sunmaktayız.

Ürün Resimleri
Boru Direk çeşitleri Boru Direk çeşitleri Boru Direk çeşitleri Boru Direk çeşitleri Boru Direk çeşitleri Boru Direk çeşitleri Boru Direk çeşitleri Boru Direk çeşitleri Boru Direk çeşitleri

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021