YENİMAHALLE GALVANİZ TEL ÖRGÜ
Galvaniz Tel Örgü

Galvaniz Tel Örgü Hakkında Bilgiler

Galvanizli Kafes Örgü teli, müşterinin isteğine göre boyutları değiştirilebilen çiftlik, site, villa, meyve bahçesi, ev gibi herhangi bir gayrimenkulün etrafının çevrilmesi için kullanılan güvenlik veya sınır belirleme malzemesidir.

Tel Örgü Panel Çit Sistemleri
Tel Örgü Sistemleri Fiyatları
Tel Çit Montajı Nasıl Yapılır
Tel Çit Montaj Fiyatları

İnsanların evlerinin veya tarlalarının, okulların, spor tesislerinin, askeri bölgelerin, inşaat alanlarının vb. çevresini kapatmak ve sınırlarını belirlemek amacıyla çok uzun zamanlardan beri kullandığı bir üründür. Örgü teller müşterinin istediği ebatlara göre üretilebilmesi, rulo haline getirilebildiği için taşınmasının kolay olması, paslanmaz çelik veya galvanizli malzeme ile üretildiği için her türlü hava koşuluna dayanıklı olması ve ucuz olması sebebiyle insanların sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Ayrıca örgü tel kendisine dikenli tel ya da jiletli tel eklenerek kullanılabilmesi ve istenilen yerden kapı, pencere gibi eklemeler yapılabilmesi sebebiyle de oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Örgü telin gözlerinin büyüklüğü ve tel kalınlığı da yine müşterinin istekleri doğrultusunda değiştirilebilmektedir. Bu durum örgü teli daha da kullanışlı hale getirmektedir.

Örgü Telin Kullanım Alanları Nelerdir?
Örgü tel çok kullanışlı bir üründür. İnşaat sektörü, maden sektörü, sanayi sektörü, güvenlik sektörü, hayvancılık sektörü gibi neredeyse aklınıza gelebilecek her alanda kullanılabilmektedir. Kullanım alanları saymakla bitmeyecek kadar fazla olan örgü telin nerelerde kullanıldığını maddeler halinde sıralayacak olursak;

• İnşaat alanlarında güvenlik amaçlı, sınırları belirlemek amaçlı ya da sıva altı uygulamaları gibi amaçlarla kullanılabilmektedir.
• Maden bölgelerinde kullanılabilir.
• Hobi alanlarında sınırları belirlemek için
• Tel örgü ile yapılan çit uygulamalarında
• Kümes hayvanlarının yaşam alanlarının belirlenmesinde
• Göz göz olması nedeniyle elek olarak maddelerin ayrıştırılmasında kullanılabilmektedir.
Görüldüğü üzere kullanım alanları saymakla bitmeyecek kadar fazla ve oldukça yaygındır.

Tel Çit Modelleri Ve Fiyatları
Tel Çit İçin Direk
Tel Çit Güvenlik Sistemleri
Tel Çit Bahçe Kapısı

Tel Örgü Kullanmanın Avantajları ve Fiyatları Nelerdir?
Örgü tel fiyatları bakımından ekonomik olması sebebiyle herkesin kullanabileceği evinin, tarlasının, çiftliğinin etrafını çevirebileceği bir malzeme olması sebebiyle oldukça avantajlı bir üründür. Ayrıca her türlü kötü koşula dayanacak kaliteli ve uzun ömürlü malzemeler kullanılarak üretildiği için de yine ekonomik olarak avantaj sağlamaktadır. Dikenli tel, Jiletli tel gibi farklı malzemelerle birlikte kullanıldığında güvenliğin üst seviyeye çıkmasını sağlaması da bir başka avantajlı yanıdır. Göz aralıkları, tel kalınlığı, genişliği, yüksekliği gibi ebatları konusunda müşterinin isteklerine ve ihtiyaçlarına özel olarak üretimi yapılabildiği için son derece kullanışlı bir malzemedir. Görüntü olarak son derece estetik durmaktadır.

Örgü Telin Metre Fiyatı
Örgü tel uygulama şekilleri kullanılan destek malzemesine göre çeşitlilik gösterebilir. En yaygın uygulama şekillerinden biri boru direkli tel çittir. Yaygın olmasının sebebi hem uygulamanın kolay olması hem de maliyetinin düşük olmasıdır. Boru direklerin arasına örgü telin montajlanması yöntemiyle kurulur. Beton direkli tel çit ise yine yaygın olarak kullanılan tel örgü uygulamalarından biridir. Beton direkli tel çitin yaygın olmasının sebebi ise sağlam ve dayanıklı olmasıdır. Bu yöntemde ise dikilen direkler betondan yapılmaktadır. Örgü tel ise bu beton direklerin arasına montajlanmaktadır. Bu direkler arasına montajlanması ise şöyledir. Direklerin üzerine üç sıra halinde gergi teli çekilir. Gerdirme aleti ile iyice gerdirilen tel bağ teli ile her direğe düğüm atma yöntemiyle bağlanır. Böylece örgü tel uygulaması bitmiş olur. Tel örgü uygulaması hem kolay hem ekonomik olduğundan her yerde kullanılarak yaşamımızın her alanında rastlayacağımız bir ürün haline gelmiştir.

Örgü tel çeşitlerinden bahsedecek olursak farklı malzemelerle üretilmiş çeşitleri mevcuttur. Galvanizli örgü tel, pvc kaplı tel örgü, paslanmaz örgü tel olarak sayılabilir. Galvanizli örgü tel paslanmaya karşı dirençli ve oldukça dayanıklıdır. Pvc kaplı tel örgü ise galvaniz malzemesinin üzerinin ondan daha dayanıklı olmasını sağlayacak pvc malzemeyle kaplanması sonucunda üretilen örgü teldir.
 

Galvaniz Tel Örgü Özellikleri
Göz Aralığı
40x40mm - 45x45mm - 50x50mm - 60x60mm
Tel Kalınlığı
1,80 mm - 2,00mm - 2,30mm - 2,50 mm - 2,80 mm - 3,00mm - 3,50mm - 4,00mm
Tel Yüksekliği
90cm - 600cm arası istenilen yüksekliklerde imalatı vardır.
Rulo Uzunluğu
10mt - 15mt - 20 mt
Kaplama
Galvaniz
Ürün Resimleri
Galvaniz Tel Örgü Galvaniz Tel Örgü Galvaniz Tel Örgü Galvaniz Tel Örgü Galvaniz Tel Örgü Galvaniz Tel Örgü

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021