KEÇİÖREN DOUBLE PANEL ÇİT
DOUBLE PANEL ÇİT

Double Panel Çit Hakkında Bilgiler

Double Panel Çit
Double Panel Çitlerin diğer çitlere göre en temel farkı adında da geçtiği gibi birden fazla panele sahip olmasıdır. Genelde iki panel kullanılır. Panellerin iki defa kullanılması çitin çok daha dayanıklı ve güvenli olmasını sağlamaktadır. Bu tip çit çeşitlerinde rastlanan en temel farklılık diğer çitlerde olmayan tamamen demir teller kullanılmasıdır. Kısaca Double Panel Çit Modelleri arası sarmal ya da örgü teller ile değil sert çelik demirlerden oluşmaktadır. Bu özelliği sayesinde bu çitler kullanış açısından oldukça güvenilir tarzdadır. Bunun ile beraber bu çitler bakım gerektirmezler böylece kullanıcıların artı bir ücret ödemesine de gerek kalmaz. Bu tipteki çitler dayanıklı yapısından dolayı zamanla gevşemez ve herhangi bir deformeye maruz kalmazlar. Bununla beraber bu tipteki çitler ekonomik oldukları içinde oldukça fazla tercih edilirler. Kullanım alanı oldukça geniştir. Double Panel Çitleri dayanıklı malzemelerden ve paslanmaz malzemelerden üretildiği için herhangi bir olumsuz hava koşulundan da etkilenmezler.


Double Panel Çit Özellikleri
Bu çitlerin en önemli özelliklerinden birisi hiç değişmeyen rengidir. Bu tipteki çitler Galvaniz üzerine RAL 6005 adı verilen yeşil fırın boyalı olmalarıdır. Bu sebeple hemen tanıyabilirsiniz. Tellerinin kalınlığı 5 mm , 55 x 200 göz aralığı ve yatay telleri önlü arkalı çift şekilde çubuk şeklinde kaplıdır. Bu oranlar kullanıcıların isteği ile değiştirilebilir. Daha sık veya daha seyrek aralıklarla yapılabilirler. Güçlü kaynaklar ile yapısı ve tellerinin kalın olması ayrıca yatay düzlemde tellerin çift olmasından dolayı gayet yüksek mukavemetlidir. Villa ve yapının çevresi, spor parkı, yüksek güvenlik gerektiren bölgeler, park ve bahçeler, futbol sahaları, otoyol ara bölümleri, metro hatlarında da oldukça fazla tercih edilirler.

Kolay Kurulum ve Hızlı Kullanım
Double Panel Çitlerin kolay montaj özelliğine sahip olması kullanıcılarında memnun olmasını sağlayan bir etkendir. Zeminin uygun olması çitlerin kurulabilmesi için yeterlidir. Ayrı bir hat veya tele gereksinim duymadan çiti kurabilirsiniz. İsteğe göre Double Panel Çitlerin üzerine güvenliği artırmak amacı ile sarmal yapıda jiletli tel yada dikenli teller ilave edilebilir. Bu sayede kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi ve kullanım genişliği sunan Double Panel Çitleri kullanım açısından diğer çitlere göre daha avantajlıdır. İşçilik açısından da fazla bir efora sahip duymadan kısa süreler içerisinde çitler kurulabilir. Sizlerde bu çitlerden yaralanmak için doğru ve güvenilir firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Double Panel Çit Özellikleri
(H) Yükseklik
50 cm 75 cm 100 cm 120 cm 150 cm 200 cm
Uzunluk
250 cm
Renk
YEŞİL 6005 ( İstediğiniz renk yapılır )
Direkler
Kutu profil 50x50 1,5 mm 2mm
Beton ve Toprak Zemin
Hem beton zemine hemde Toprak Zemine uygulama yapılır
Ürün Resimleri
DOUBLE PANEL ÇİT DOUBLE PANEL ÇİT DOUBLE PANEL ÇİT

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021