BEYPAZARI TEL ÖRGÜ ÜRÜNLERİ
TEL ÖRGÜ ÜRÜNLERİ

Tel Örgü Ürünleri Hakkında Bilgiler

Tel Örgü Nedir?

Günümüzde pek çok kişi tarafından evlerde ve tarlalarda kullanılmaya devam ediliyor fakat özellikle askeri bölgelerde, otoyol kenarlarında, sınırlarda ve spor faaliyetlerinin gerçekleştirildiği ortamların çevrelerinde örgüleri görmek son derece doğaldır.

Her birinin kalınlığı farklı olabileceği gibi, belirlenen telin yapısına bağlı olarak dayanıklılığı da değişiklik gösterebiliyor. Tel örgü nedir? İsteyen herkes için direkt olarak boyutlarda değişiklikler yapılabiliyor ve taşıma süreci de makara haline getirilebilen yapıları sayesinde son derece kolay oluyor. Birleştirilme, ayrılma ve kesilerek daha farklı bir ekleme yapılma imkanı tanıyabiliyor. Bu nedenle hem güvenlik amacıyla ilgi görmeye devam ediyor hem de her zaman için sektörde uygun fiyat veren şirketlerin desteğiyle, gayrimenkul sınırlarının belirlenmesinde kullanılabiliyor.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Yapıları son derece kullanışlı olmalarını sağladığı gibi, aynı zamanda dayanıklı materyal tercih edilerek oluşturulmaları son derece önemlidir. Günümüzde 5 metre yükseklik ve 200 metre uzunluk olacak şekilde dahi üretim yapılabiliyor. Bu tamamen siparişin yapısına ve mekanın çevresinin veya hangi bölümünün çevrileceğine göre değişiklik gösterir. Özel makineler sayesinde hiçbir sorun yaşamaksızın üretim yapmaya devam edilebiliyor ve pek çok farklı gayrimenkulün bünyesinde bu seçenek sayesinde özel olarak örgüyle mekanın çevresi kapatılabiliyor.

Beton Direkli Tel Çit Örgü
Beton Direkli Tel Çit Örgü
Pvc Tel Örgü
Pvc Tel Örgü
Galvaniz Tel Örgü
Galvaniz Tel Örgü

Adres

SHOWROOM: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Blv. No:10-E ÇEKMEKÖY/İSTANBUL FABRİKA-SHOWROOM :1200 Sok No: 6.7 Ostim/YENİMAHALLE/ANKARA

AnkaraPanelCit.com
© 2021